ShopTo.sk - sprievodca online nakupovaním

ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet - diskusia

ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet
0
0 hodnotenie

Výrobca: Aspirin

EAN: 8585028200554

Indikácie: Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.  Dospelí pri zápalových ochoreniach užívajú liek iba na odporúčanie lekára. Na odporučenie lekára sa môže Aspirin podávať deťom od 7 rokov.Kontraindikácie: Neužívajte Aspirin,  keď ste alergický (precitlivený) na kyselinu acetylsalicylovú, na iné salicyláty alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Aspirin , keď ste mali v minulosti alergickú reakciu s astmatických záchvatom alebo podobnú reakciu na salicyláty alebo iné nesteroidové protizápalové lieky, keď máte žalúdkové alebo dvanástnikové vredy, keď máte nezvyčajnú náchylnosť na krvácanie (hemoragickú diatézu), keď máte závažnú nedostatočnosť obličiek alebo pečene, keď máte závažnú srdcovú nedostatočnosť, v kombinácii s metotrexátom v dávke 15 mg/týždeň alebo vyššie, v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Nepoužívajte u detí do 15 rokov.Tehotenstvo a dojčenie:  Aspirin sa bez konzultácie s lekárom nemá užívať v prvom a druhom trimestri (prvých šesť mesiaco

Parametre

FormaTablety
Koľko dní Vám vydrží balenie20
Lieková formatablety
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku500 mg / tbl
Typ produktuNa horúčku/Na bolesť
Účinná látkakyselina acetylsalicylová

Cena od 5,43 € - 6,50 € v 3 obchodoch

Otázky, recenzie a diskusia k ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet

Pridať otázku

Pridať recenziu, hodnotenie

Pridať otázku

Pridať recenziu, hodnotenie

  • Súvisiace položky